Yeni Google gezinti menüsü (navigasyon çubuğu) test aşamasında

Google kullanıcıya odaklı tasarım geliştirmelerine hızla devam ederken son aldığım duyumlara göre üstdeki menüyede bir düzen getirecekmiş. Bu yenilikler 3 aşamada etkili olarak bize yansıyacak.

Sırasıyla üstdeki siyah menü kaldırılacak:

Google hizmetleri ise logonun üstüne gelindiğinde aşağıya doğru açılacak bir menü ile gösterilecek bize:

Bununla beraber google bildirimleri, paylaşım bölümleri gibi yan uygulamalarda arama kutusunun hemen sağında görüntülenecek.

Yeni navigasyon menüsünün, şuandaki google plus(+) da bulunan üst menüye yakın bir tasarım içeriyor olması, googlenin google plus servisine atıfda bulunarak resmen bu hizmeti ön plana çıkaracağının sinyallerini bize veriyor.

Google bu aralar epey bir yenilik yapacağa benziyor, hadi hayırlısı…

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Az önce öğrendim, Güncel Haberler, Günlük hayat, Tasarımsal yenilikler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın