Yeni Bir Oyun Geliyor: Brick Force


Bugün keşfettiğim bir oyundan bahsetmek istiyorum sizlere. Öncelikle oyunun Türkiye sayfasında oyun hakkında şu bilgiler yer alıyor:

Brick-Force dünyanın ilk ücretsiz eğlenceli sandbox shooter oyunu. Oyun 2012 baharında piyasaya çıkacak. Smartphone, tablet bilgisayar, tarayıcı ve sosyal medya sitelerinde haritalar inşa edin ve paylaşın – bu oyunu her yerde ve her zaman oynayabilirsiniz.

Build

Tuğlaları üst üste koyarak fantastik bir dünya oluşturun. Arkadaşlarınızla ya da tek başınıza oynayın ve her zaman düşlediğiniz haritaları oluşturun.

Share

Haritalarınızı dünyanın geri kalanıyla paylaşın ve sanal oyun parkınızı onların da tecrübe etmesine izin verin.

Play

Sayısız haritadan birini seçin ve diğer oyuncuları için heyecanlı bir shooter avı başlatın.

Hazır olun! Yakında başlayacak olan beta sürümü için şimdiden kaydolun!

Oyunun en güzel tarafı internet tarayıcılarımızla oynayabilecek olmamız. Bana biraz half-life oyununu anımsattı. Biraz daha fikir vermesi için oyunun fragmanlarını koyuyorum.

Fragman 1

Fragman 2

 

Oyunun yakında başlayacak olan betasına kaydolmak için şu adrese bakabilirsiniz:

http://www.brick-force.com/tr

Açıkçası ben oynamak için sabırsızlanmaya başladım:) Ama nisan-mayıs aylarını beklememiz gerekiyor maalesef:)

Mert GENÇ hakkında

1986 yılında hayata gözlerini açan yazar 2008 yılında Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdi. 2011 yılı Şubat ayında sözleşmeli öğretmen olarak göreve başlayan yazar şu anda kadroya geçmenin sevincini yaşamaktadır :) Eğitim, Teknoloji, İnternet, Bilgisayar, Sinema ve Genel Kültür alanlarında yazı yazmayı seven yazar bekar olup 0 çocuğu vardır:)
Bu yazı Az önce öğrendim, Oyun incelemeleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yeni Bir Oyun Geliyor: Brick Force için 3 cevap

  1. megaled der ki:

    Güzel Paylaşım Teşekkürler

  2. Cem der ki:

    Ne zaman başlayacak?

Bir Cevap Yazın