Yazılarınız artık radyoda okunacak!

Sitemizde yazar ve yayın yönetmeni olan Selçuk Erat kardeşimin yaptığı bir radyo yayınında(Yelken Radyo), makaleci.com dan seçilecek yazılar, yayın akışına göre canlı olarak okunacak. Bunla beraber yazılarınızın okunması mp3 olarak kaydedilerek site genelinde paylaşılacak. Yazar arkadaşlara bu güzel kampanya hakkında küçük bir not düşmek istedim. Kampanyanın detaylarını haftasonu Selçuk Erat geniş biçimde açıklayacak..

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Günlük hayat, Mutluluk anlarımız kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yazılarınız artık radyoda okunacak! için 5 cevap

 1. mertgenc86 der ki:

  İşte bu güzel bir haber:) Açıklamayı merakla bekliyoruz.

 2. mertgenc86 der ki:

  Detayları bilmediğimiz için bir şey diyemiyorum ama aklıma şu geldi: Oyun tanıtımı ya da program anlatımı şeklinde makale yazanların yazıları radyoda nasıl okunacak? :)

  • Kuaza der ki:

   Secilecek yazilar icin bir kriter belirlenecke, bunu henuz kararlastirmadik ancak Selcuk Erat arkadasim bu konuda bir ekip toplayacak ve yazilari inceleyerek sececek. Haksizlik olmayacak yani :)

Bir Cevap Yazın