Turgut ÖZAL’ın Son Konuşması

Rahmetli Turgut ÖZAL’ın vefatından bir süre önce yaptığı ve şimdiye kadar hiçbir yerde yayınlanmamış olan son konuşmasını dinledim bugün. Gerçekten de büyük bir lider olduğunu bu konuşma sayesinde iyice anladım.

Eğer siz de konuşmalarını dinlerseniz bunu çok iyi anlayacaksınız. Çünkü bundan 19 yıl önce istediği ve düşündüğü şeylerin bir kısmı daha yeni yeni hayata geçebilmiştir.

Türk milletine bir vasiyet niteliği taşıyan bu konuşmayı sizlere sunmayı görev bilirim.

Mert GENÇ hakkında

1986 yılında hayata gözlerini açan yazar 2008 yılında Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdi. 2011 yılı Şubat ayında sözleşmeli öğretmen olarak göreve başlayan yazar şu anda kadroya geçmenin sevincini yaşamaktadır :) Eğitim, Teknoloji, İnternet, Bilgisayar, Sinema ve Genel Kültür alanlarında yazı yazmayı seven yazar bekar olup 0 çocuğu vardır:)
Bu yazı Az önce öğrendim, Kaybettiklerimiz!, siyasetci, Toplumsal Konular, Türkiye üzerine kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Turgut ÖZAL’ın Son Konuşması için 2 cevap

  1. selçuk KILIÇ der ki:

    Bu adama hayrandim, simdi bir kere daha hayran oldum. allah rahmet eylesin, Ataturk gibi ileri goruslu birisiydi gercekten. bugun iktidarda olanlar, ornek olarak bu buyuk insani aldiklari asikardir.

  2. Mega Led der ki:

    Bugün mezarı açıldı.Geçmişe yönelik sdoruşturma başlattılar.

Bir Cevap Yazın