“Terörü lanetliyoruz” e-mail’ine dikkat edin!

Bugün sabah.com.tr sitesinde okudugum bir haberi sizlerle paylaşmak istedim.

Son zamanlarda biliyorsunuz türk halkı haddinden fazla sabretmeye başlamıştı, yaşanan terör faaliyetleri, saçma ve göstermelik açılım olayları yüzünden. Bunu fırsat bilen bir kaç pkk yanlısı LAMER şefilleri bulabildikleri e-postalara e-mail yolu ile “Terörü lanetliyoruz. Herkesi birlik olmaya çağırıyoruz” başlıklı yazılar göndererek virüslü pps dosyalarını kullanıcılara bulaştırmaya çalışıyorlar.

Emniyet Genel Müdürlüğü‘nün yaptığı açıklama ve sabah’in yazısında pkk tarafından geliştirilen diye yazılmış, ancak bu tarz virüsler zaten ücretsiz ve kolayca hazırlanabilmektedir. Geliştirildi diye yazarsanız Lamer tayfası havaya girecektir :) Bu sebeple sabah’in bu yazısınıda düzenlemesinde fayda olacaktir. Türkiyede 10 yazındaki çocuklar bile virüs yazmaya başladılar. Ancak bu virüsü karşı tarafa yedirme ve bulaştırma yöntemleri daha önemlidir. Virus den çok aslında mantık ve bulaştırma takniklerinin iyi olması hacker’ları iyi yapar. Bu sözü geçen çoluk çocuk tayfasıda şuanda Türk milletinin hassas olduğu konu başlıklarında mailler ile zarar verme çabasındalar.

Geçenlerde 1923TÜRK isimli Türk hacker grubunun pkk propagandası yapan bir çok siteyi çökertmesi ve yayınını uzun süreli durdurmasından sonra sanırım küçükde olsa bir karşılık verme çabasında pkk yandaşları. 1923TÜRK Bu grubada gönülden inanıyorum amaçları doğrultusunda kesinlikle bitirmemeleri gerek ve gerekirse bende bu gruba dahil olabilirim diye de belirtmek istiyorum.

Sayın okuyucularımız, sizden ricamız lütfen bilmediğiniz kişilerden gelen mailleri açmayın direkt silin, çöpe atın, yakın, asın, paspaslayın :)

Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğü[email protected] ve [email protected]” adresleri ile msn üzerinden gelen davetleri kabul etmemenizi belirtiyorlar.

Bu toplum ne kadar bilgilenirse lamer tayfasıda o kadar küçülecektir..

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Dünya ülkeleri, Güncel Haberler, Günlük hayat, Günün Tarihi, İnternet Dünyası, Toplumsal Konular kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

“Terörü lanetliyoruz” e-mail’ine dikkat edin! için 3 cevap

 1. kerim cix der ki:

  tesekkurler uyari için..

 2. ICIK Yakup der ki:

  uzun yillardir http://www.freenet.de e-mail,leri kullaniyorum. ilk internet islemlerimi oradan yapmistim. uyarilariniz icin tsk..ederim kuaza
  resimdeki bebek beni, her gördügümde tebessüm ettiriyor, tatli ve sirin :)
  öp onu benden icin :)
  Allah birlikteliginizi bozmasin!

  • Makaleci der ki:

   Dunyadaki her bebek benim icin cok tatlidir, benim kizimda bu tatli bebeklerden biri, butun bebekler ve cocuklar ilgiyi hakediyor ve bu gerekli. Dunyamizda bu mutlulugu yakalayabilen gercek mutlulugu bulmus demektir. Sizin icin opucuge bogacagim kizimi, tesekurler :)

Bir Cevap Yazın