Sony Yine Ortalığı Yıkacak.!. Türkiye Fiyatıda Belirlendi.!.

Sony, PS Vita’yı aralık ayında Japonya’da piyasaya sürdü. Yaklaşık bir ay sonra ise Kuzey Amerika ve Avrupa’da da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Fiyat etiketi ise yurtdışında 249$ (Wi-Fi versiyonu), Türkiye’de ise henüz resmi açıklama yapılmasa da yaklaşık 800TL ve üzerinde olacak.

Fakat UBM TechInsights’ın yaptığı araştırma sonucu, PS Vita’nın maliyetinin yukarıdaki fiyat etiketine oranla çok daha düşük olduğu ortaya çıktı. Çünkü Wi-Fi versiyonunu üretmek için Sony yalnızca 160$’lık bir ücret ödüyor.

Bu da PS Vita’nın piyasaya sürülüşünden bir süre sonra büyük bir indirime gidebileceğini gösteriyor. Yani PS Vita satın almadan önce bir süre beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Muhammed Emin Aykaç hakkında

Uzun Yıllardır Yazı Yazmayı Seviyor.19 Yaşında.Bilginin Paylaştıkça Çaoğaldığına İnanıyor. Spor,Güncel Haber,Siyaset ve Webmaster Yazıları Yazıyor.
Bu yazı Az önce öğrendim, Güncel Haberler, İnternet Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Sony Yine Ortalığı Yıkacak.!. Türkiye Fiyatıda Belirlendi.!. için 2 cevap

  1. quake_hacker61 der ki:

    Onerin icin tesekkurler, genelde cogu urun piyasaya ciktigi fiyati bir sure sonra indiriyor. Ilk ciktiginda neden bu kadar pahali oluyor anlamak zor, ancak alternatif fazla olmayinca adamlar kendini tekel olarak goruyorlar.

  2. megaled der ki:

    Alternatifi hala çıkamadı

Bir Cevap Yazın