Ressim.net Api uygulaması – Resim yukleme scripti

Yeni versiyon cikmistir, onu indirmenizi ve kullanmanizi tavsiye ederim. – Resim yukleme API portali – V3 + Ressim.net botlari + SEO url + Ressim.net den sitenize linkler!

Uzun zaman once uygulamayi paylasmistim, ancak bir sure sonra uygulamanin bazi bolumlerinde sorun yasamistik. bu sorunlardan biriside eklenen yeni sunuculari otomatik olarak tanimiyordu, eski sunucuya yukleme yapmaya devam ediyordu. Bu guncellemede sorunu giderdim ve otomatik olarak sunucu tanimlamasi girdim. Bolyece artik yeni sunucu ekledigimizde api araciligi ile yuklenen resimler bu sunucuya yuklenecek.

Bununla beraber api arayuzunde ve js bolumunde bir kac yenilik yaptim. Yuklenen resmin kucuk onizlemesini kodlarin uzerinde gosterdim, yaninada yukleyenlerin paylasabilecekleri facebook, digg, twitter tarzi ikonlar koydum, boylece yuklenen resmi kendi sayfalarinda kullanicilarin paylasmasini kolaylastirdim.

Resim yuklendikten sonra cikan kod alaninada yeni alan ekledim, resmin kucuk onizleme resmi icinde direk link koydum, bununla beraber kodlarda duzenleme yaparak iyilestirdim. Yuklenen resmin isminide yukeleme basarili oldugunda yan tarafta yazdirdim.

Sonuc olarak goze hos gelen bir uygulama ile guncellemeyi sonlandirdim. Demo olarak test etmek isteyen arkadaslar asagidaki butonlardan yardim alabilirler:

DEMO » INDIR / DOWNLOAD »

Apiye ait ornek demo resim:

Kullanimla ilgili sorun yasayanlar buradan iletisime gecebilirler, yada dosyalarin icinde bulunan licences.txt dosyasindaki iletisim yollarini kullanabilirler.

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Ressim.net Hakkında, Webmaster yardım kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ressim.net Api uygulaması – Resim yukleme scripti için 7 cevap

 1. Muhammed Emin Aykaç der ki:

  Eline Sağlık Bunu Arayan Çok Kişi Var.Kullanacaklarına Eminim…

 2. kerim usta der ki:

  Sayfa bulunamadı

  Üzgünüz, ama biz aradığınız sayfayı bulamıyoruz. Belki arama bu konuda yardımcı olabilir.

 3. Deniz der ki:

  ben scripti localhostta deniyorum ama her defasında hata alıyorum. gözattan pcden bir resim seçip “hemen yükle”ye bastığımda hiçbirşey olmuyor. diğer “Resim yukleme API portali – V3” de aynı. ben upload yapılan resimlerin sizin sunucunuza yüklenmesini istemiyorum. scriptin içindeki klasörlere yüklenip, kategorilendirilmesini istiyorum. rica etsem “Resim yukleme API portali – V3” ve bu scripti dediğim gibi yapıp upload yapabilir misiniz? yada nasıl yapabilirim en azından açıklar mısınız???

 4. çalışmıyor der ki:

  yüklüyor ama link vermiyor

 5. selçuk KILIÇ der ki:

  Geçici bir sorun, düzeltmek için çalışıyoruz. Güncelleme bittiğinde o sorunuda düzelteceğiz.

Bir Cevap Yazın