Ressam Christina Papagianni

Ressam Christina Papagianni, Yunanistan’lı bir sanatçı. O, gerçekçi portre çizimleri oluşturan inanılmaz bir suluboya ve kuru kalem sanatçısı. Christina Papagianni,nin eseleri uluslararası sanat aranesında çok olumlu tepkiler almakta. Christina Papagianni, bugün burada özelliği olan başka bir sanatçı. Onun eserlerinden bir demet bendeniz yakup icik siz sanatseverlere www.makaleci.com da arşivledim. Christina romantik, duygusal ve estetik çizimleri ile Yunanistan’dan geliyor yani komşumuz aynı zamanda. Onun inanılmaz bir illüstratörlük yeteneği var. Onun portföyünde çeşitli sanatlar olsa da onun gerçekçi portrelerine bir göz atmak sizin ruhunuza haz verecektir.

Christina Papagianni Tr_Art-9Christina Papagianni Tr_Art-8Christina Papagianni Tr_Art-1

Arastirma: Yakup Icik

ICIK Yakup hakkında

O, Güzel Sanatlar, Dünya Edebiyatı ve Veciz Sözlere ilgi duyar.
Bu yazı Genel Konular, Görsel Sanatlar, Resim galerileri, Ressam, Ressamlar, Sanat Tarihi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ressam Christina Papagianni için 3 cevap

  1. selçuk KILIÇ der ki:

    Cok iyimis usta, gercekten bunlarin elle yapildigina inanasim gelmiyor. Paylastigin butun ressamlar inanilmaz yetenekler. En az birini gormek yakindan izlemek isterdim dogrusu :)

  2. icik yakup der ki:

    zamanim olunca aldigim sanatsal sergi davetlerine gidiyorum ve inanilmaz bir teknikle bu saheserleri yarattiklarina ben de inanamiyordum lakin görünce inaniyorum. resamlarla tanismak gercekten güzel ayrica virtüel ortamda tanistigim eserlerini tanittigim türk ressamlardan bana gelen hediye tablolar var. bir cok güzel eser sanildigi gibi pahali degil sanatseverlere duyurulur ;) ilgine tsk..ederim sevgili selcuk…sevgi ile

Bir Cevap Yazın