Örümcek Adam – İnanılmaz / Fragman (The Amazing Spider-Man)

Biz örümcek adam 4‘ü beklerken, marvel seriyi baştan ele alıyor ve ilk versiyondaki bir çok şeye elveda deniyor. Aslında teorik olarak bu 4. film oluyor ama konusu itibar ile devam filmi değil. Çizgi filmindeki gibi bu filmde de örümcek adamımız kartus ile ağ atabiliyor ve ensesinden örümcek tarafından ısırılıyor Konu bundan ibaret ve gelişip gidiyor. Hatırlarsniz ilk örümcek adam filmide kahramanımız elinden ısırılıyordu v kolundan ağ atabiliyodu. Orjinal senaryoya bağlı kalan bu şeride konuyu tekrar ele almaları iyi olmamış, çünkü zaten çekilmiş bir filmi bir kaç unsuru değiştirerek çekmeniz ilgi görürmü bilemem ama efekt ve kurgudan birşeyler kurtarabilirler. Ama Marvel böyle bir projeye giriyorsa boş çıkmayacağından eminim. Birde orjinal hikayeyi izleyelim. Film 2012’nin temmuz ayında çıkıyor tüm dünyada, Türkiyeye ise 6 temmuzda filmin sinemaya çıkmasıdan 3 gün sonra gelecek. Yani fazla beklemyeceksiniz, Umarım beklediğimiz kadar kalıtlı bir film olur. Ayrıca konuyu kapatmadan söylemek istiyorum, örümcek adamın gözünden kamera çekimleri harika ötesi olmuş, inanılmaz bir kamera acısı yakalanmış. Bu konuda yönetmeni tebrik ediyorum. Sırf bu sahneler için bile izlenecek bir film gibime geliyor. Neyse çıksında bir görelim, Beklediğimize değer umarım :)

Örümcek Adam – İnanılmaz Fragman / The Amazing Spider-Man trailer

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Film Fragmanları, Günlük hayat, Videolar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Örümcek Adam – İnanılmaz / Fragman (The Amazing Spider-Man) için 3 cevap

  1. bunu da izlemedim ama izleyeceğim inş…

Bir Cevap Yazın