NBA.com: ABD en zor maçında! Bravo Türkiye’m..

Ailenizin makalecisinden selamlar.
ABD Profesyonel Basketbol Ligi’nin resmi internet sitesinin bugün Türkiye ile ABD arasında oynanacak Dünya Basketbol Şampiyonası final maçıyla ilgili değerlendirmesinde, ABD’nin “en zor maçına çıkacağı” yorumunda bulunuldu. Tabi bizim de göğsümüz kabarmadı değil..
Basketbol Millitakımımız Fiba 2010 dünya şampiyonasında muhteşem derecede başarı gösterdi.  12 Dev adam, Nba’i de korkuttu. Ve yapyığı açıklamada Final maçında olacak ABD-TÜRKİYE maçı için “bd için Türkiye zorlu rakip, Abd en zor maçında..” dedi.
ABD’nin seyirci dışında da bu şampiyonada karşılaşmadığı kadar güçlü bir ekiple oynayacağı kaydedilen yazıda, Türk Milli Takımı’ndan övgüyle söz edildi.

“Türkiye, ABD’nin bu turnuvada karşılaştığı tüm takımlardan daha iyi” ifadesi kullanılan yazıda, Türkiye’nin hücumda da savunmada da etkili olduğu belirtildi.

Türkiye’nin yüzde 43’lük isabet oranıyla turnuvanın en iyi 3 sayı atan takımı olduğuna dikkat çekilen yazıda, Türkiye’nin rakiplerinin ABD’ninkilerden daha fazla top kaybı yaptığı hatırlatıldı.

Başarılar Türkiyem!
Yazarist – ShezophreeN sadece Makaleci.Com için yazdı.

shezophreen hakkında

Shezophreen'ik bir yazar. Bakalım bakalım, bu yazar neler yazar.. Ruhsal bunalımda olanların yazarı, Mert Mesut'tan, saygılar.. Kendisi Üniversite öğrencisidir. Ve kendi dünyasından sizlere makaleler yazmak istiyor. Esen kalınız. Yazarist.Com
Bu yazı Spor kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın