Mustafa Kemal Atatürk ve 10 Kasım!

Bugün bizim bayramımız, yas tutma günü değil dua etme günüdür. Çünkü bugün melek yüzlü Atamız Cennet’e gitmek üzere aramızdan ayrıldı. Manevi olarak bizi hiçbir zaman bırakmayan, ilkeleriyle, görüşleriyle ve bize bıraktıklarıyla her zaman sıcaklığını hissettiren atamız,… Ruhun rahat etsin, devletimiz hala ayakta ve eskisinden dahada güçlü…

Fazla birşey yazmayacağım arkadaşlar, Günün anlam ve önemini hepiniz biliyorsunuz. Nacizane düşüncelerinizi yorum olarak da paylaşırsanız bir anı defteri tarzında Atamıza bu düşüncelerimizi atfedelim. 

 

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Günlük hayat, Hayat üzerine, Şuan Düşündüklerim, Türkiye üzerine kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Mustafa Kemal Atatürk ve 10 Kasım! için 2 cevap

  1. selçuk KILIÇ der ki:

    İlk yorum benden: Atam seninle tanışmak, yüzünü yakından görüp sesini işitmek için herşeyimi feda edebilirim. Sen öyle büyük bir insansın ki şuanki varlığımızı sen, silah arkadaşların ve şanlı mehmetçik’e borçluyuz.. Seni seviyoruz…

  2. Melike der ki:

    Size çok şey borçluyuz Mustafa kemal Atatürk bey. Nur içinde yatın…

Bir Cevap Yazın