Mahsun kırmızıgül den 3 yıl sonrasına Çanakkale filmi!

Yıllardır söylüyorum, bir amerika tek bir olay için 10larca film yapıyor ama biz şanlı tarihimizi sinemaya aktaracak tek bir film yapmaktan aciz kalıyoruz. şimdi ise duyduğum haber çok güzel, Yönetmenliğini çok beğendiğim, bence dünyadaki sayılı isimler arasında yer alabilecek kapasitede olan Mahsun Kırmızıgül 3 yıl sonrasına Çanakkele temalı filmini vizyona sokacağını öğrendim. Ve şimdiden 300 sinema salonunu rezerve ettiği yani 3 yıl sonrası için tuttuğunu görüyoruz.

Umuyorumki basit bir film olmaz ve türkiyede Çanakkale savaşında hayatını kaybeden 250 bin insanın, ölenler içindeki bütün halkların bütünleştirici örneğini ortaya çıkartarak, şehitlerimizin, dedelerimizin hakettiği bir vizyon filmi olur.

Teşekkürler Mahsun Kırmızıgül, bu projeye türkiyenin herkesiminden, önde gelen iş adamlarından destek gelmesini istiyorum. Çünkü Çanakkale savaşı basit bir olay değil, dilek olay 250 bin şehit ve milyonlarca yaralı..

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Güncel Haberler, Günlük hayat, Mutluluk anlarımız, Türk Sineması, Türkiye üzerine kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın