Harry Potter – Ölüm Yadigarları 2 galasını canlı izleyin!

Harry Potter’in yeni filmi Ölüm Yadigarları 2 galasi suanda yapilmak uzere, konuyu fazla uzatmadan Harry Potter – Ölüm Yadigarları 2 galasını canlı olara galayi izlemek isteyenler buraya tiklasinlar.. Gercekten cok heycanli, o cocuklarin kucuklukten baslayip filmi buyuyerek devam ettirmeleri ilginc bir durum. Sanirim bu tarihte ilk defa yasaniyor. Bir seri filmin bu kadar uzun surmesi bunun yaninda oyuncularinin degismeden kucuklukten itibaren hala filmde yer almasi daha once yasandimi emin degilim ama bu seri ile gercekten cok iyi isler basardi filmin yapimcilari..

Film serisi gercekten izlenmeye deger, sadece kucukler icin degil her yastan insanin heycanlanarak ve suruklenerek izleyebilecegi, gorsel ve ses olarak insana cok iyi hisler yasatan bir yapim. Izlemeyenler yada isteksiz olanlar icin bunu bir kere daha dusunmeleri gerektigini soylemek istiyorum.

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Güncel Haberler, Günlük hayat, Hollywood, Sinema Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Harry Potter – Ölüm Yadigarları 2 galasını canlı izleyin! için 2 cevap

  1. Kuaza der ki:

    Canli yayin diye aceleden yazmayi unuttum :D Canli yayin ingilizcedir arkadaslar :D ama gayet iyi gidiyor, çok buyulu bir dunya gercekten….

  2. Kuaza der ki:

    Filmde en sevdigim karakterlerden birisi olan emma watson suanda kirmizi halida imza dagitiyor. Orda olup imza dagitmak vardi :D :D

Bir Cevap Yazın