Google plus (+) dan ilk atak: Fotoğraf Alet Çantası ‘resim düzenleme’

Devlerin kapışmasında google + (plus)‘dan harika bir yenilik geldi. Bu, yüklenen ve paylaşılan resimlerde olağan üstü süper düzenlemeler yapmaya olanak veren Fotoğraf Alet Çantası özelliği..

Bu uygulama ile resimleriniz üzerinde basit ve orta düzeye yakın değişiklikler yapabilir, yazılar ve şekiller ekleyebilir, renkleri ile oynayabilirsiniz. Bu saydıklarım sadece bir kaç basit özelliğinden, diğer özellikleri görmek için google plus hesabınızda yüklediğiniz bir resme giderek düzenle kısmından Fotoğraf Alet Çantası kısmına geçmeniz yeterli.

Hep diyorum, yinede diyeceğim. google +‘nin yükselişi hızlı bir şekilde ve duraksamaksızın devam edecek. Facebook artık diken üstünde olduğunun farkında olmalı.. Basit gibi görünen resimlerin düzenlenmesi işlemi aslında bir çok yönden google +‘ya iyi yönde etki edecek. Bunun facebook gibi bir dev den önce gelmesi, daha bir çok etkileyici yeniliğin geleceği anlamına geliyor..

Google +‘yi takip edin arkadaşlar, bizleri daha çok şaşırtacak…. :)

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Az önce öğrendim, Faydalı Bilgiler, Güncel Haberler, Günlük hayat, İnternet Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın