Google plus 100 milyon üyeye yaklaştı!

Geçtiğimiz aralık ayında Google plus’nın 62 milyon üyeye ulaştığını duyuran Larry Page, 2011 yılı bitiş döneminde finansal sonuçları açıklarken google plus’ında 100 milyon üyeye yaklaştığını duyurdu. Bu heycan verici çünkü facebook 100 milyon üyeyi geçmek için 4 yıl gibi bir süre zaman geçirmişti. google plus nin bu hızı ilerleyen zamanlarda da giderek artacağını gösteriyor.

Facebook yakında 1 milyar üyeye ulaşacak diyerek açıklama yapan analist Paul Allen göre google + yıl sonuna kadar 400 milyon üyeye ulaşacakmış. Tabi bunlar önceden yapılan araştırmalara göre ileri sürülen ifadeler. Her he kadar oynamalar olabilirsede aynı sonuçlara yakın sonuçlar bekliyorum. Daha önceki google + yazılarımda da bu konuya yer vermiş, yakında facebook un yarısına erişecek üye sayısını toplayacak demiştim. nitekim bir çok araştırma ve analiste görede bu yönde bir seyir görülüyor.

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Faydalı Bilgiler, Google plus (+) kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Google plus 100 milyon üyeye yaklaştı! için 3 cevap

 1. Mert GENÇ der ki:

  Ulaşsın tabi…hatta facebook kapansın gitsin…ama bunun olması için facebook’ta yuva yapmış her türlü mahlukatın google+’a geçiş yapması gerekiyor:)
  Bu da google+’ın kalitesini düşürecektir.

  • selçuk KILIÇ der ki:

   Facebook gibi olmaz ins, devamli gereksiz uygulama mesajlari gelip duruyor, egr oyle olacaksa simdiden soyluyorum google + da benim icin biter, sadece makaleci.com da takilirim artik :D

 2. megaled der ki:

  Oda Kesin reklam mecrası olur

Bir Cevap Yazın