Fetih 1453 – 2. Fragman

Yıllardır Hollywood’un saçma senaryolarını ve hayali kahramanlarını izledik beyaz perdede. “Bizim bir sürü kahramanlık olayımız ve gerçek kahramanımız var, bunlar neden filme çekilmiyor” dedik durduk sürekli. Galiba sonunda beklentilerimiz gerçek oluyor. Bekleyip göreceğiz:)

İşte 2. fragman:

Mert GENÇ hakkında

1986 yılında hayata gözlerini açan yazar 2008 yılında Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdi. 2011 yılı Şubat ayında sözleşmeli öğretmen olarak göreve başlayan yazar şu anda kadroya geçmenin sevincini yaşamaktadır :) Eğitim, Teknoloji, İnternet, Bilgisayar, Sinema ve Genel Kültür alanlarında yazı yazmayı seven yazar bekar olup 0 çocuğu vardır:)
Bu yazı Film Fragmanları, Sinema Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Fetih 1453 – 2. Fragman için 5 cevap

  1. selçuk KILIÇ der ki:

    Konu olarak super ancak bilemiyorum goruntu olarak ayni seyi verebilecekmi. Umarim ucuz bir yapim olmaz, fragmanda bile gordugum cogu yer basit efekler kullanilarak yapilmis. Bilemiyorum. Gunumuzde bu tarz efektlerle kullaniciyi etkileyen bir sektor kalmamistir. Bekleyip gorecegiz :)

  2. Mert GENÇ der ki:

    Hollywood’la çalışıldığı ve profesyonel bir yapım olduğu yönünde duyumlar aldım usta:)

  3. megaled der ki:

    Sonunda bizimde bir tarihi filmimiz oldu

Bir Cevap Yazın