Facebook Atatürk sayfası için admin alımı yapıyoruz!

Mustafa Kemal Atatürk Hayranları! temizle

Mustafa Kemal Atatürk Hayranları! Facebook Kemalistler sayfasi..

Merhaba arkadaşlar! Facebook.com da bulunan Atatürk için oluşturulmuş sayfamıza ilgilenecek admin arkadaşlar arıyoruz. Şuanda 3 adminiz bu sayfada, amacımız Atatürk hakkında en güzel şeylerin bir arada toplanması, siyasetden uzaklaşması ve güzel bir kaynak haline gelmesidir. Aramıza katılacak arkadaşlarında günde 1-2 konu paylaşması yeterli olacaktir. Paylaşılan konuların Atatürk ile ilgili olması gerekmektedir tabiki..

Sayfamızın Toplam hayran sayısı 216 bin civarıdır. Bu yüzden admin olacak arkadaşların ciddi kişiler olmasını istiyoruz. Admin olmaya karar vermeden önce kurallarımızı okumanızı tavsiye ederiz:

 1. Reklam yapmak kesinlikle yasaktir.
 2. Link paylaşmak kesinlikle yasaktir.
 3. Atatürk ile ilgili dahi olsa başka sitelerin linkini paylaşmak yasaktir.
 4. Aşırı siyaset içeren konuların paylaşılması yasaktir.
 5. küfür etmek buna izin vermek yasaktir.
 6. Reklam yapanların yorumlarıyla beraber hayranlıklarınıda silmeniz gerekmektedir.

Admin ekibi oluştuktan sonra haftada bir genel bilgilendirme üst düzey yönetici tarafından bütün adminlere gönderilecektir. Bunları okumak ve uygulamak gerekmektedir.

Amaç Atatürk’ü, Atatürkçülüğü ilerletmek ise herkesi bekliyoruz.

Başvuru için aşağıdaki form’u eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bilgiler kesinlikle 2. şahıslara paylaşılmayacaktir.

[si-contact-form form=’2′]

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Güncel Haberler, Günlük hayat, İnternet Dünyası, Milli Görüş, Toplumsal Konular, Türk Tarihi, Türkiye üzerine kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Facebook Atatürk sayfası için admin alımı yapıyoruz! için 7 cevap

 1. emre_onbey der ki:

  aslında çok güzel bir şey olurdu admin olsak. ama ben duramam şimdiki meclisteki şeylere laf atmadan. malum atatürkün çocuklarıyız biz haksızlığa susamıyoruz :))

 2. Makaleci der ki:

  Emre ustad bu dedigin siyasete girmez, valla senin dediklerinden daha buyuk tartismalar bile yasaniyor sayfada :D onlara yer geldiginde laf soylemek tabiki asli gorevimiz. istersen aramizda gormek isteriz senide, guncel konularda Turkiye hakkinda guzel yazilarin vardi zaten :) Devamida gelmis olur:)

 3. emre_onbey der ki:

  güzel hocam doğru söylüyorsun aslında! insanların vatani, dini, atasına, özgürlüğüne, geleceğine indirilen darbeleri yazabilirim, en azından yazmaya çalışırım. hem o kadar yüksek bir kitleye ulaşmak iyi olur :).

 4. Makaleci der ki:

  Selcuk Erat da admin emre suanda, zamani olmuyor aktif olmaya :) Sen ulke hakkinda yazilarini yazarsan burdada face de de paylasiriz, amac insanimizin okumasi ve bilmesi..

 5. emre_onbey der ki:

  tamam güzel dostum. yazarım şimdi bir yazı. selam olsun güzel yüreğine!

 6. Ata der ki:

  bende admin olmak istiyordum ama ya.. :)

Bir Cevap Yazın