Elektirik üreten eşşek bulundu!

Başlık çok etkili ama heycan yapmayın, elektiriği eşşek üretmiyor ama buna yardımcı oluyormu evet az da olsa katkı sağlıyor :) Canım ülkemde canım insanım tarlada çalışırken internete girmek için elektirik bulamayınca çözümü kendi başlarına halletmişler. Esseğin üzerine yerleştirilen güneş panellerinin ürettiği enerji ile güç kaynaklarını şarj eden köylüler beni şaşırtmadı değil.

 

Bu Eşek Elektrik Üretiyor

Bu Eşek Elektrik Üretiyor

Bu eşşek başka eşşek. Biz essekleri keko dizisindeki gibi konuşur sanırdık ama birde elektirik ürettiklerini öğreniyoruz. Canım memleketimde daha neler görecez bakalım. Bu konu vesilesi ilede kekodaki esseğe selam olsun. Hala kalbimizdesin :)..

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Teknoloji Amatörleri kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Elektirik üreten eşşek bulundu! için 1 cevap

  1. Eşşeğe yazık ama insanımızın bu değişik fikirleri beni gerçekten çok şaşırtıyor :)

Bir Cevap Yazın