Bööööööööööööö!!!!

Blog ödülleri kapsamında düzenlenen yarışma blog yazarlarına hakettikleri değeri vermeyi hedefleyen bir organizasyon. Bu yarışmanın kurucuları ve sponsorları bize çok ısrar ettikleri için bu yarışmaya katılma kararı aldık. Yani artık gina geldi, yeter tamam katılacaz dedik. Sonunda yakamızı bıraktılar.

Hazır Blog ödülleri yarışmasına katıldık, bunu sizlerlede paylaşalım dedik. Olaki oylama zamanı başlarsa boş durmayın ise yarayın. Farkında değilim zannetmeyin, boş boş geziyorsunuz sitede. Ne demiş atalarımız, insanın hayırlısı, insanlığa faydalı olanlardır. Bu faydayı oylama süresinde bize gösterin, bizde size göstereceğiz, dostluğumuzu :)

Hazır bu vesile ilede sitemizde yazarlık yapma eğiliminde olan ama bir türlü açılamayan arkadaşlara çağrıda bulunayım. internasyonel bir siteyiz biz, çekinmenize gerek yok, grup olarak herkese bu servisi vermeyi garanti ediyoruz. Yani korkmayın sizi red etmeyeceğiz :)

O zaman ne diyelim? yarışma sonunda kazandığımızda sizinle tekrar görüşelim, olaki kazanamazsak elbet bir cezai işlem uygulanacaktır, siz okuyucularımıza.

Şimdi napalım ? konuyu uzatmadan kaybolalım…

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı İnternet yarışmaları, Mutluluk anlarımız kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bööööööööööööö!!!! için 3 cevap

 1. selçuk KILIÇ der ki:

  Bu yarisma yazarlarimizin daha cok taninmasini saglayacak. bu anlamda bizim icin buyuk anlam tasiyor :)

 2. Onur Sarıca der ki:

  Beğendiğim sitelerden birisiniz bizde domatessuyu.com olarak NTV kategorisinde sizinle yarışıyoruz. Rakebet değil kardeşlik kazanır inşallah başarılar diliyorum sizede…

  • selçuk KILIÇ der ki:

   3 oy hakkim vardi, birinide sana kullandim, ins hakeden bir site kazanir. bu yarismaya cok ciddi sekilde bakmiyoruz, en nihayetinde eglenceli bir uygulama olacak. Kazananlarda, kaybedenlerde interneti daha iyi hale getirmeye calistiklari icin zaten kazaniyorlar :)

Bir Cevap Yazın