bö!2010 Başvuru sonucu ‘Onaylandık’

Merhaba Blog odulleri yarismasi icin makaleci.com’u kaydettirmistik. Dun mailimi kontrol ettigimde onaylanmis oldugumuz mailini gordum. Sevindirici bir durum. Ancak onemli olan sanirim bundan sonrasi, oylama suresi boyunca nelerin olacagi belli olmaz. Sonucda cok fazla sitenin katildigini hesap edersek, epey cekismeli gececegine inaniyorum..

Nasil gecer, kim kazanir onemli degil. Haksizlik olmasin, objektif ve kaliteli bir yarisma olmasini istiyorum. Ins yarismaya katilan butun siteler hakettikleri deger neticesinde odullerini alirlar..

Bize gelen mail:

Merhaba Selcuk Kilic

Topluluk Blogları Kategorisi’nde yer alan http://www.makaleci.com adresli blogunuz, ön değerlendirmeler neticesinde başarıyla onaylanmıştır. Tebrik eder, oylama turunda bol şans dileriz!

Blog Ödülleri Ekibi
www.blogodulleri.com

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Güncel Haberler, Günlük hayat, İnternet Dünyası, Türkiye üzerine, Yarışmalar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

bö!2010 Başvuru sonucu ‘Onaylandık’ için 3 cevap

 1. TahaKiv der ki:

  hadi hayırlısı abi simdi oylama zamanı beklemek..

 2. rumma der ki:

  Oyumu kullandım sizin için..:) Bizde yemek kategorisinde yarışıyoruz..

  Başarılar

 3. Makaleci der ki:

  inceleme firsatim oldu sitenizi, gayet basarili ve epey bir arsive sahip. Basarilar :)

Bir Cevap Yazın