Behiye teyzeden günümüz gençlerine ve internetine taş!

Facebookda karşılaştım bu videoyla. Behiye teyze interneti ve günümüz erkeklerini çok güzel özetliyor ve birde bakın, nasıl olmalı anlatıyor. Çok tatlı ve her kelimesi doğru. Hoş attığı taşlar arada banada gelmedi değil :)

Videoyu hazırlayan arkadaşların birde youtube kanal linkini vermek istiyorum. Daha fazlasını keşfetmek isteyenlere..

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı İnternet Dünyası kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Behiye teyzeden günümüz gençlerine ve internetine taş! için 2 cevap

  1. Mehmet Tunabas der ki:

    Sevgili Selçuk Kılıç,bloğunuza linkedin den eriştim.Bloğunuzun içeriği yönünden sizi can-ı gönülden tebrik ediyorum.Blogunuzu kaydettim,inşallah arasıra ugrar yazılarınızı okuyacağım.Biga-Çanakkale’den Saygı ve sevgilerimle

    • selçuk KILIÇ der ki:

      Cok tesekkurler @Mehmet Tunabas sizi hatirliyorum. Uzun zamandir aktif olamiyordum bir kac projem yuzunden uzak kamistim. Sizi burda gormek gercekten cok guzel, yureginize saglik. Mumkunse bende sizi takip etmek isterim. Sitemizde onur konugu olarak yazilarinizi yayinlayabilirsiniz istediginiz zaman.

Bir Cevap Yazın