Battleship – savaş gemisi (2012)

Uzun zamandır yapımı süre battleship filminin bugün fragmanını izledim. Çokda hoşuma gitti, gerçekten bilim kurgu ve aksiyon tarzında ciddi bir beğeniye sahip filmler lisesinde yer alacak gibi. Konusu bir savaş gemisinin açık denizde karşılaştıkları bir cismi incelemeye almasıyla gelişiyor ve üstün bir teknolojiye sahip uzaylılarla savaşı konu alıyor. Burda uzaylımı değilmi emin değilim çünkü detaylar verilmemiş. Ayrıca söz konusu filmde şarkıcı ve sanatçı Rıhanna da oynuyormuş ancak ben hiç bir fragmanda kendisini göremedim. Gören olursa el kaldırsın :)

Buyrun fragmanına birde siz bakın.

Battleship Trailer – Savaş gemisi Fragman (2012)

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Film Fragmanları, Videolar kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Battleship – savaş gemisi (2012) için 2 cevap

  1. İLHAN der ki:

    ARKADAŞ ZODYAD MOTORUNDAKİ MAİNALI TÜFEKTE GÖRÜNÜYOR RİHANNA AMA 1 VEYA 2 SANİYELİK BİR GÖRÜNTÜ

Bir Cevap Yazın