5 milyon resim ve Türkiyenin en büyük resim upload ve paylaşım sitesi!

Tartışmaya gerek varmı? yada anketler düzenlemeye? Yada abartıyormuyum sizce? Daha 2-3 ay önce 4 milyonuncu resim için konu açmıştım burda. şimdi ise 5 milyonuncu resmi geçtiğini duyuruyorum. 3 Ayda 1 milyondan fazla resim yüklenen ressim.net büyümeye, buyurkende kalitesini göstermeye devam ediyor.

Bu konuyu niye acıyorum emin değilim ama her milyonuncu resimde bunu herkesle paylaşmak hoşuma gidiyor. Yaptığım araştırmalarda şuanda Türkiyede, hatta yurt dışında bile bir çok siteden daha iyi durumdayız, daha ön plandayız. 3 milyon google ındex, 2 milyon google resim ındex’ine sahibiz. Türkiyede bu sayıya ve rakamlara ulaşan bir site yok, yabancı siteleri de dahil imgür.com, tinypic.com da dahil bu rakamların yarısındalar. Her ne kadar hitleri, kazançları bizim sitemizin kt ve kat üstünde olsalarda..

Hergün ressim.net’e 12-17 bin arasında resim yükleniyor, bu resimlerin arasında benim yüklediklerim yok, bunuda belirtmek isterim :) yüklenen resimler herzaman olduğu gibi binlerce sitede paylaşılıyor. Hergün yüklenen resim sayımız 10 binlerce değerde artıyor.

Genel olarak herkese açıldığı günden bu yana verdiğimiz sözü tutuyoruz, kazanmıyoruz ancak resimlerinizi güven içerisinde saklıyoruz, emanetinize sahip çıkıyoruz. Arada bazen kesilmeler oldu, kısa süreli kapanmalar v.s. Ancak o zamanda söyledim, şimdide söylüyorum. Her ne olursa olsun, kim ne yaparsa yapsın, siteyi asla kapatmayacağım.

Benle yada bensiz, ressim.net herzaman en iyisi olacak.

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Günlük hayat, Günün Tarihi, İnternet Dünyası, Mutluluk anlarımız, Türkiye üzerine kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın