2012 Otomobil modelleri görücüye çıkmaya başladı.

2011 Ortalarina dogru buyuk Otomobil firmalari bir sonraki sene icin hazirladiklari otomobil modellerini gorucuye cikartti. Bunlar arasinda cok guzellerde var cok siradan olanlarda. Bazi firmalar gelistirme anlaminda ileri giderken bazilar standart da kalmayi tercih etmis. Ancak farttigim en iyi degisiklik bazi firmalarin araba ici dizayn’ina cok iyi ozen gosterdigiydi. Bunun yaninda arabalarin son yillardaki populer serisi olan kucuk ve mini ler tarzinda daha cok sehir ici yasami benimseyen modellerde on plana cikiyor. 2012 yili icin gordugum kadariyla CIP serisini on plana cikarmamis firmalar. Bunu daha sonrada yapabilirler, yada hic yapmayada bilirler. Lafi fazla uzatmadan 2012 Otomobil modellerine asagidan bakabilirsiniz:

selçuk KILIÇ hakkında

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)
Bu yazı Güncel Haberler, Günlük hayat, Otomobil Dünyası, Resim galerileri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

2012 Otomobil modelleri görücüye çıkmaya başladı. için 1 cevap

  1. Led Ekran der ki:

    fuardaki araçlar muhteşem

Bir Cevap Yazın